Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Sandały robocze, ochronne FAR S1
Nowość

Sandały robocze, ochronne FAR S1

  • Nasze sandały robocze to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują solidnej ochrony i komfortu w miejscu pracy.
Rozmiar
130,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Sandały ochronne - niezawodność i wygoda dla profesjonalistów! 

 

Nasze sandały robocze to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują solidnej ochrony i komfortu w miejscu pracy. 

 

Główne cechy sandałów roboczych: 

 

✅ Wytrzymałość i ochrona: Sandały robocze zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony Twoim stopom. Wykonane z wytrzymałego materiału i wyposażone w wzmocniony nosek, chronią przed upadkiem ciężkich przedmiotów i przypadkowymi urazami. 

✅ Komfort przez cały dzień: Dzięki ergonomicznemu projektowi i odpowiednio wyprofilowanej wkładce, nasze sandały zapewniają wygodę nawet podczas długich godzin pracy. Doskonale dopasowują się do stopy, zapewniając odpowiednie wsparcie i amortyzację. 

 

 

Charakterystyka: 

 

✅ Sandały bezpieczne FAR S1 - cholewka obuwia wykonana jest ze skóry welurowej oraz wstawek z trwałych i odpornych materiałów włókienniczych przepuszczających powietrze. 

✅ Podeszwa antypoślizgowa z dwugęstościowego poliuretanu PU/PU, antyelektrostatyczna i olejoodporna zapewnia komfort oraz pewny krok. Stalowy podnosek ochronny odporny na uderzenia z energią 200 J i zgniecenia 15kN.

✅ Absorpcja energii w części piętowej. Wyściółka z oddychającego materiału 3D Mesh. 

✅ Sportowy design w kolorystyce, która ogranicza widoczność zabrudzeń. Kategoria S1 . Spełniają wymagania normy EN 20345.

Marka
Kod producenta
Rozmiar 415906530006886
Rozmiar 425906530006893
Rozmiar 435906530006909
Rozmiar 445906530006916
Rozmiar 455906530006923
Rozmiar 405906530006879
Rozmiar 465906530006930
Rozmiar 47590827450986
Rozmiar 395906530006862
365906530006831
375906530006848
385906530006855
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 6 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Polecam sklep buty zgodne z opisem i wygodne
2024-04-30
Polecam
pixel